Fåtöljer klädda i fårskinn, ett par, tillskrivna Thorald Madsen, Thorald Madsen Snedkeri Danmark, 1940-tal. - Bukowskis
Fåtölj, 50/60-tal, Fårskinn. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Fåtölj, Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. Laminett, Swedese. Fårskinn, skiktlimmat trä, brännstämplad. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 1055