GOLVLAMPA, "Arco", Achille och Pier Castiglioni, Flos, Italien, jubileumsutgåva, numrerad 1567/3000, 2002. - Bukowskis
Kanonauktioner - ACHILLE OCH PIER CASTIGLIONI, GOLVLAMPA, EFTER MODELL"ARCO", FLOS, ITALIEN, FÖRST FORMGIVEN 1962, SOCKEL AV MARMOR, SVÄNGD METALLARM MED JUSTERBAR LÄNGD, HÖ CA 240 CM. Mer auktionsobjekt på www.kanonauktioner.se # auktion #auction #
FAT, tenn, Achille Gamba, jugend, Tyskland, 1900-talets början. Silver & Metall - Tenn, Mässing & Koppar - Auctionet